Son Nöbetçi (Last Sentinel) izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5 IMDB Puanı 156 Görüntülenme

Son Nöbetçi (Last Sentinel) izle

Oyuncular:

Son Nöbetçi (Last Sentinel) izle, 2063 yılında, deniz seviyelerinin yükselmesiyle Dünya'nın büyük bir kısmı sular altında kalmış, sadece iki küçük kıta sürekli birbirleriyle çatışma halindedir.
Son Nöbetçi (Last Sentinel) izle, 2063 yılında, deniz seviyelerinin yükselmesiyle Dünya'nın büyük bir kısmı sular altında kalmış, sadece iki küçük kıta sürekli birbirleriyle çatışma halindedir.

Part 1

Part 2

Part 3

Part 4

Part 5

Part 6

Film İndir
https://turbobit.net/6i9vsoaxe43u.html
https://pixeldrain.com/api/file/eLJwgugu?download
Film İndir
Fragman

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Son Nöbetçi (Last Sentinel) izle  Son Nöbetçi (Last Sentinel) izle, 2063 yılında, deniz seviyelerinin yükselmesiyle Dünya'nın büyük bir kısmı sular altında kalmış, sadece iki küçük kıta sürekli birbirleriyle çatışma halindedir.

  Bu kıtalardan birinde, Hendrichs tarafından yönetilen Son Muhafız ekibi, bir gözetleme kulesinde konuşlanmış, saldırının bir sonraki gelmesini beklemektedir. Yardım üç ay önce gelmesi gerekiyordu, ancak hala gelmemiştir.

  Boş bir gemi olan Aurora görüş alanına girdiğinde, komutan, beklemeye devam etmek için geminin malzemelerini kullanma kararı alır, ancak ekip gemiyi onarmaya ve eve dönmeye çalışmaya mı karar verecek yoksa yerlerinde mi kalmaya devam edecekleri konusunda bölünmüştür.

  Sullivan ve Baines kaçmayı istemekte, Hendrichs ise kulenin silahlarını donatmayı ve yerlerinde kalmayı savunmaktadır. Gerilim arttıkça, geçen bir gemi şüpheleri uyandırır ve Sullivan'ı incelemeye gönderilir, ancak Hendrichs, onu bir tehdit olarak değerlendirmeye hazır bir şekilde patlatmaya isteklidir.

  Kaos ortasında, karakolun sürüklenip sürüklenmediği ve ekip gerçekten nerede olduklarını bilip bilmediği belirsiz hale gelir. Korku ve güvensizlikleri onların sonunu mu getirecek? Sadece zaman gösterecektir.

  Film izle,Foto De,Foto De,Film izle

  Son Nöbetçi (Last Sentinel) - Sular Altında Hayatta Kalma

  2063'te sular altında kalan dünyada hayatta kalmak için verilen mücadeleyi anlatan gerilim dolu Son Nöbetçi (Last Sentinel) filmi. İzlemeye hazır mısınız?

  film, Son Nöbetçi, Last Sentinel, sular altında, hayatta kalma, gerilim, mücadele, deniz seviyeleri, distopya, gelecek, kıta savaşı, ekip, komutan, gemi, karakol, korku, güvensizlik, bilim kurgu, 2063, izle, sinema.

  Yorumlara kapalı!